Aktualności, Patenty

Rozpoczęły się półfinały IP Challenge 2020

Kolejny rok z rzędu IP-Blog wspiera medialnie największy międzyuniwersytecki turniej z zakresu prawa własności intelektualnej – IP Challenge.

Bardzo się cieszymy, iż mimo niesprzyjających okoliczności, X jubileuszowa edycja konkursu odbywa się bez większych zmian.

Za nami lokalne eliminacje, które wyłoniły reprezentacje poszczególnych Uniwersytetów z całej Polski. W tym roku o udział w ogólnopolskich półfinałach walczyły zespoły z Opola, Poznania, Zielonej Góry, Krakowa, Białegostoku i Warszawy.

W ubiegłym tygodniu kapitanowie najlepszych drużyn z każdego miasta otrzymali zadania półfinałowe, tym samym konkurs wkroczył w decydujący etap.

Trzymamy kciuki za wszystkie drużyny biorące udział w półfinałach.

Będziemy Państwa informować o kolejnych, ważnych etapach konkursu.

 

O IP Challenge

IP Challenge to projekt polegający na organizacji corocznego, międzyuniwersyteckiego turnieju z zakresu prawa własności intelektualnej. Jest to inicjatywa Koła Naukowego Własności Intelektualnej „IP” przy WPiA UW organizowana we współpracy z innymi kołami uniwersyteckimi zajmującymi się tematyką prawa własności intelektualnej.

Ideą projektu jest popularyzacja wiedzy z dziedziny prawa własności intelektualnej wśród studentów.

W IP Challenge biorą udział uniwersytety z całej Polski, które wystawiają do Turnieju swoje trzyosobowe reprezentacje składające się z najlepszych studentów specjalizujących się w prawie własności intelektualnej.

Podobne artykuły