Centrum Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Gdańskiego oraz Chicago – Kent College School of Law mają przyjemność zaprosić Państwa do Uczestnictwa w Letniej Szkole Prawa Własności Intelektualnej „IP in the Creative Sector”. Projekt odbędzie się w dniach 27 – 30 czerwca br. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Przez 4 dni intensywnych wykładów i zajęć praktycznych wysłuchamy prelekcji przygotowanych przez najlepszych specjalistów z Chicago – Kent College School of Law, Queen Mary University of London, Stowarzyszenia Autorów Zaiks, Portalu Lookreatywni i wielu innych profesjonalistów z branży IP.

Liczymy na stworzenie w Gdańsku atmosfery, która pozwoli zintegrować międzynarodowe środowisko skupione dookoła Własności Intelektualnej: prawników, przedsiębiorców, członków Akademii i studentów. Liczymy ponadto, że dyskusje rozpoczęte w salach wykładowych uda nam się kontynuować rozmowy podczas realizacji programu socjalnego.

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa! Więcej informacji i formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie internetowej i Facebooku wydarzenia.

https://www.facebook.com/IPlawgdansk/
http://iplawsummer.ug.edu.pl/

IP-Blog.pl objął wydarzenie swoim Patronatem Medialnym.